01 Жовт 2014
Книжкове дефіле


Головним багатством бібліотеки завжди залишаються книги,  а найзатребуванішими з них  – енциклопедичні видання. До Всеукраїнського дня бібліотек працівники  інформаційно-бібліографічного відділу підготували справжнє свято для книголюбів – зустріч з   незвичайними за своєю історією і незвичними за форматом довідковими виданнями.

Цього дня приміщення  інформаційно-бібліографічного відділу на ІІ поверсі перетворилося на  музейну залу. Лунала класична музика. Фотоекспозиція «Магія книги через віки»  представляла світлини  катеринославців з книгами в руках. Ще б пак, читати  в Катеринославі було престижно!
Рідкісні енциклопедичні видання англійською,  французькою,  українською та російською мовами  представляли фонди майже всіх відділів  Центральної міської бібліотеки.  Почесне місце займала найстаріша книга  з мануфактурного  бавовняного паперу  1790 року видання – «Словарь історическій…, в котором  содержатся все любопытства  достойнейшие  и полезнейшие  из Священной и Светской истории». Огляд енциклопедій від  XVIII до XXI століть провела завідуюча   інформаційно-бібліографічним відділом Тетяна Глоба.
Про найяскравіші сучасні довідкові видання  розповідала головний бібліограф Наталія Лагода. Кожен з відвідувачів бібліотеки цього дня знаходив для себе щось особливо цікаве. Першокласники із захватом  гортали  «Що?Де?Коди?»,  мірялися зростом з «Національним атласом України».  Студенти консерваторії   прагнули відчути  незвичну енергетику старовинних книг.  Студенти  коледжу технологій  та дизайну були зачаровані оформленими на всі смаки   сучасними енциклопедіями.

Всі емоції численних  гостей намагалася сфотографувати провідний бібліограф Надія  Савицька. Подивіться, як це  їй вдалося.

Різнопланові, рідкісні старовинні і сучасні яскраві енциклопедії завжди чекають вас в читальних залах нашої бібліотеки.

Завідувач інформаційно-бібліографічним відділом Тетяна Глоба.