02 Жовт 2014
Мир через культуру

У четвер, 2 жовтня, у відділі мистецтв ЦМБ в рамках проекту літературно-мистецька вітальна «Серебряный век» пройшов музично-поетичний вечір «Мир через культуру».

Його виконавцями стали викладачі та студенти Дніпропетровської консерваторії ім. М. І. Глінки, під керівництвом І. О. Осеньової (клас скрипки) та О.Е. Школи (клас вокалу). Ведучим та концертмейстером був член національної спілки композиторів України Володимир Скуратовський.

Організаторами заходу виступили Громадська організація «День культури світу», Дніпропетровська консерваторія ім. М. І. Глінки, та Центральна міська бібліотека.

- Сьогоднішній наш вечір присвячений кільком важливим святам, що ми відзначаємо у цей короткий проміжок часу. Так, 21 вересня весь православний світ святкував Різдво Пресвятої Богородиці. Також у цей день, за рішенням ООН від 30 листопада 1981 року, весь світ відзначає День миру. Першого жовтня ще одне свято – День музики. А у неділю, 5 жовтня, День вчителя. Цим концертом ми вирішили відзначити ці дати і подарувати людям приємні емоції, -  говорить народний артист України, художній керівник ГО «День культури світу» Володимир Гаркуша.

Як показав захід Дніпропетровськ засумував за такими проектами. Цього вечора у залі відділі мистецтв просто не було вільного місця.  Півтори години гарної класичної музики та вишуканої поезії справили на глядачів яскраве враження.

- Мені дуже сподобався сьогоднішній концерт. Формат зустрічі, атмосфера заходу. Дуже якісне, хороше виконання. Навіть, ті самі вірші, які ми всі вчимо в школі, тепер, коли подорослішав, коли чуєш їх зі сцени переосмислюєш, відчуваєш по-іншому. Я дуже вдячна бібліотеці за цей захід, - ділиться враженнями глядачка Оксана Галащакова.

Тим, хто не потрапив цього разу до літературно-мистецької вітальні не слід засмучуватись. За словами організаторів, цей захід є першим в новому концертному сезоні. Тож слідкуйте за афішою на нашому сайті.

Тимофій Федорець