15 Лист 2014
Поети + художники + музиканти

У суботу, 15 листопада, у відділі мистецтв Центральної міської бібліотеки пройшов захід «Поети + художники + музиканти». Організаторами акції виступила Центральна міська бібліотека разом з театрально-художнім коледжем та творчою молоддю Дніпропетровська. Метою цього заходу є створення нових проектів за участю  молодих митців та популяризація їхньої творчості.

-         Сьогоднішній захід є продовженням акції «Художники плюс поети», яку ми проводили у вересні цього року на Набережній, до Дня міста. Тоді художники, прослухавши виступи поетів та письменників, створили ілюстрації до їхніх робіт. У жовтні у міні-галереї відділу з питань мистецтв відкрилася виставка цих робіт. Цього разу ми вирішили долучити до акції також і музикантів, - говорить заступник директора Центральної міської бібліотеки Наталія Шелест.

Близько двох годин поезії та музики молодих надихали юних художників до створення нових картин. В рамках акції відбулось урочисте закриття виставки «Художники плюс поети». Юні майстри пензля подарували свої роботи майстрам слова.

-         Мені дуже подобається ілюстрація до моїх віршів. Дівчина на малюнку дуже схожа на мене, - ділиться враженням від картини Наталія Литвиненко.

На заході музиканти і поети спробували поєднати свої творчі зусилля. Поети читали вірші під імпровізований музичний супровід.

Через кілька тижнів у міні-галереї має відкритися нова виставка ілюстрацій. Наступна ж акція, за словами організаторів відбудеться рівно за місяць, 13 грудня.  Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Тимофій Федорець