15 Лист 2014
Презентація книги Ігоря Родіонова

У суботу, 15 листопада, у лекційному залі Центральної міської бібліотеки пройшла презентація книги Ігоря Родіонова «Дніпропетровські зодчі. Люди-легенди: біографічні нариси». Книга присвячена життю та діяльності дніпропетровських архітекторів післявоєнних часів.

На заході автор, журналіст та кінорежисер Ігор Родіонов розповів про свою роботу над книгою. За його словами, книга з’явилася з телепроекту про архітектуру нашого міста. Багато інформації не вмістилася в ефірний час, тому журналіст вирішив створити книгу. Над нею він працював протягом п’яти років.

«Книга збудована за особливим принципом - на основі спогадів людей близьких до архітекторів: друзів, родичів, учнів» - розповідає Ігор Родіонов.

Робота містить велику кількість яскравих та цікавих фотографій. Ці ілюстрації, за словами автора, не публікувалися раніше, він їх збирав по сімейних альбомах.

В рамках презентації Ігор Родіонов представив також документальний фільм «Град Петрова». Прикрасила захід книжкова виставка «Дніпропетровськ: минуле і сучасне» із фондів Центральної бібліотеки міста.

Тимофій Федорець