19 Лист 2014
«Хвала життю!». Фестиваль документального французького кіно у бібліотеці

У середу, 19 листопада, у лекційному залі Центральної міської бібліотеки відбувся перегляд документального фільму «Шлях на край світу» режисера Л. Жаке. Картину було показано в рамках щорічного фестивалю документального французького кіно. Організаторами заходу виступили Французький інститут в Києві, Альянс Франсез у Дніпропетровську та Дніпропетровська Центральна міська бібліотека.

-          Фестиваль французького документального кіно проходить у нашій бібліотеці вже десятий рік поспіль. Цього року його гаслом стала фраза «Хвала життю!». Фільми нашого фестивалю прославляють життя у різних його проявах, - розповідає завідуюча відділом документів іноземними мовами Олена Степанюк

Фільм «Шлях на край світу» розповідає про один рік із життя імператорських пінгвінів. Про їх боротьбу за своє життя та життя нового покоління. Картина демонструвалася французькою мовою із російськими субтитрами.

Наступний кінопоказ в рамках фестивалю відбудеться у середу, 26 листопада. Для широкого загалу демонструватиметься картина «В наших руках» режисера М. Отеро. Початок перегляду о 18:30. Використайте свій шанс долучитися до досягнень французького документального кіно – завітайте до Центральної міської бібліотеки (вул. Леніна,23).

Тимофій Федорець