26 Лист 2014
Хвала життю у всіх його проявах

                                                     «Хвала життю у всіх його проявах»

У середу, 26 листопада, у лекційному залі Центральної міської бібліотеки відбулося закриття ювілейного десятого фестивалю французького документального кіно у Дніпропетровську. Нагадуємо, що його організаторами виступили французький інститут в Києві, організація Альянс Франсез у Дніпропетровську та Дніпропетровська Центральна міська бібліотека.

-          Місячний фестиваль документального кіно давно вже є традиційним у Франції. Там він дуже популярний, адже сюжети його фільмів піднімають важливі соціальні теми, - розповідає директор Алянс Франсез у Дніпропетровську Орельен Мас

На завершальному сеансі глядачі подивилися фільм «В наших руках», режисера М. Отеро. Картина розповідає історію простих робітників, які вирішили зробити зі своєї швацької майстерні кооперативне підприємство – про їх успіхи та поразки. Кінострічка цілком відповідала девізу цьогорічного фестивалю - «Хвала життю у всіх його проявах».

По завершенню, директор Альянс Франсез поділився планами організації на майбутнє. За його словами, у грудні на любителів французької культури чекає фестиваль короткометражних фільмів. Ще одним приємним сюрпризом стане зустріч із відомим французьким письменником. Деталі цих заходів будуть повідомлені пізніше. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.