02 Бер 2015
Березень 2015
7 березня
субота
11:00

Засідання клубу любителів прози «Алый парус»
літературна година
лекційний зал, 3 поверх

11 березня
середа
16:00

Музичний цикл «Пісні минулої пори» Козацькі пісні Дніпропетровщини
концерт-лекція у виконанні вокального ансамблю «Калита»
відділ мистецтв, 5 поверх

12 березня
четвер
16:30

"Земля есть подножие неба"
презентація виставки робіт заслуженого діяча мистецтв України Василя Мірошниченка
відділ мистецтв, 5 поверх

14 березня
субота
12:00

Регіональна спілка письменників Придніпров’я «Как трудно нам сказать «Прости»»
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

14 березня
субота
13:00

Поети+Художники+Музиканти
засідання клубу молодих митців
відділ мистецтв, 5 поверх

15 березня
неділя
15:00

Натхненний дует Придніпров’я
презентація творів дніпропетровських композиторів та поетів до 70-річчя Перемоги, ведуча Лілія Бігеєва
лекційний зал, 3 поверх

17 березня
середа
16:00

Illustration - 2014
презентація виставки ілюстрацій
соціокультурний центр, 4 поверх

18 березня
середа
16:00

Музичний цикл «Учитель та учень»
лекція-концерт фортепіанної класики, клас викладача фортепіано Гліба Адлуцького
відділ мистецтв, 5 поверх

18 березня
середа
16:00

"Злато Сонця, синь Води"
Презентація нової книги дніпропетровської письменниці Наталії Дев'ятко
соціокультурний центр, 4 поверх

18 березня
середа
18:00

Творчість Ліни Костенко в моєму житті»
"круглий стіл" шанувальників поезії ювіляра
лекційний зал, 3 поверх

19 березня
четвер
13:00

Матч смерті: Легенди і правда
презентація книги Пьєра-Луі Басса «Gagner à en mourir»
слов’янський центр, 6 поверх

21 березня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Расцвет»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Відділ мистецтв, 5 поверх

21 березня
субота
13:00

"Присмак волі"
презентація книги В.Кільченського
лекційний зал, 3 поверх

21 березня
субота
16:00

"Заєць Ватанена"
перегляд фільму
слов’янський цент, 6 поверх

21 березня
субота
17:00

Літературний клуб «Словесний відвар»
обговорення роману Юрія Андруховича «Дванадцять обручів»
соціокультурний центр, 4 поверх

22 березня
неділя
14:00

Класика у виконанні молодих
лекційний зал, 3 поверх

22 березня
неділя
15:00

Зустріч читачів з авторами газети «Тайны мироздания»
соціокультурний центр, 4 поверх

24-31 березня
11:00-18:00
25 березня
середа
16:00

Музичний цикл «Учитель та учень»
лекція-концерт
відділ мистецтв, 5 поверх

25 березня
середа
17:00

ÖSTERREICHISCHE UKRAINE
культурологічна година
слов’янський центр, 6 поверх

27 березня
п’ятниця
16:00

Андрій Михайлович Достоєвський-брат класика, губернський архітектор Катеринослава
краєзнавча мандрівка
соціокультурний центр, 4 поверх

27 березня
п’ятниця
18:00

Крокодил в бібліотеці. Частина 2
чемпіонат з інтелектуальної гри
соціокультурний цент, 4 поверх

28 березня
субота
15:00

Зустріч читачів з авторами газети «Тайны мироздания»
соціокультурний центр, 4 поверх

28 березня
субота
12:00

Для тех, кто прозу жизни своей смог волшебными стихами заменить
літературна година
лекційний зал, 3 поверх

28 березня
субота
16:00

«ORŻEL BIAŁY»: «MIŁOŚĆ W PRZEJŚCIU PODZIEMNYM»
перегляд фільму
слов’янський центр VІ поверх

щовівторка, щочетверга
10:00-16:00

Консультують юристи міського управління юстиції
правова громадська приймальна
соціокультурний центр, 4 поверх

щосереди
неділя
10:30

Урок праці в бібліотеці
заняття для учнів
читальний зал, 3 поверх

щосереди, щочетверга
19:00

Курси української мови
для читачів бібліотеки
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
14:00

Майстер-клас з розпису скла
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
17:00

Підготовка до ЗНО
курси з української літератури для дітей переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
соціокультурний центр, 4 поверх

щоп’ятниці
18:30

Гра у дебати
федерація дебатів України
засідання
лекційний зал, 3 поверх

щоп’ятниці
19:00

Вітрильний туризм
читальний зал, 3 поверх

щосуботи
14:00

Підготовка до ЗНО
курси української мови для дітей переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Підготовка до ЗНО
курси з історії для дітей-переселенців
читальний зал № 1 ІV поверх

щонеділі
13:00

Відкритий клуб для сімей військових «Сімейний ресурс»
психологічні консультації
слов’янський центр

протягом місяця

КНИЖКОВІ ВИСТАВКИ
усі відділи

протягом місяця

Перегляд нових надходжень
Соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

ВIBLIOPLAY ЗАПРОШУЄ
інтерактивні ігри на платформі Х-Box+Kinect
ВIBLIOPLAY, 4 поверх

протягом місяця

ЕКСПОЗИЦІЯ РЕТРО-ОРГТЕХНІКИ
соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

Закарпатські пейзажі;
виставка картин Георгія Бобаля
відділ мистецтв, 5 поверх

протягом місяця

Паралельні ствіти
ВИСТАВКА ІЛЮСТРАЦІЙ СТУДЕНТІВ ТЕАТРАЛЬНО-ХУДОЖНЬОГО КОЛЕДЖУ ДО ЗБІРКИ ФІНАЛІСТІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ЛІТЕРАТУРНА НАДІЯ ДНІПРА – 2013»

протягом місяця

«ILLUSTRATION 2014»
лекційний зал, 3 поверх

протягом місяця

Право на працю
виставка соціального плакату «WORK RIGHT»
центральна бібліотека

протягом місяця

Земля есть подножие неба
виставка робіт Василя Мирошниченка
відділ мистецтв, 5 поверх

протягом місяця

Спомини про Кам'янець-Подільський
виставка картин Михайла Кублика
слов’янський центр, 6 поверх

протягом місяця

Виставка Петриківського розпису
відділ мистецтв, 5 поверх