01 Квіт 2015
Квітень 2015

Шановні читачі, мешканці та гості міста, завітайте на масові заходи до бібліотеки у квітні 2015.

1 квітня
середа
16:00

Година фортепіанної музики у виконані Гліба Адлуцького, викладача Дніпропетровької консерваторії ім.М.Глінки
літературно-музичний захід
лекційний зал, 3 поверх

2 квітня
четвер
17:00

«Свідок надії» Центр польської культури ім. К. Войтили
вечір пам’яті Кароля Войтили
лекційний зал, 3 поверх

3 квітня
п’тниця
15:30

Чарівний казкар: Ганс Крістіан Андерсен
літературна година
Соціокультурний центр, 4 поверх

4 квітня
субота
11:00

Письменник пригод Рафаель Сабатіні. Клуб шанувальників прози «Алый парус»
літературна година
лекційний зал, 3 поверх

4 квітня
субота
13:00

Поети+Художники+Музиканти
засідання клубу молодих митців
відділ мистецтв, 5 поверх

4 квітня
субота
16:00

КЛУБ Печворка
уроки клаптикового шиття
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 квітня
неділя
14:00

Музична зустріч в бібліотеці. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА КОНСЕРВАТОРІЯ ІМ. М.ГЛІНКИ. ВИСТУП СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИКІВ, КЛАС А.В.РАКІТНОЇ
літературно-музичний захід
лекційний зал, 3 поверх

9 квітня
четвер
15:00

Соціальний захист населення
день правової інформації
лекційний зал, 3 поверх

11 квітня
субота
12:00

Не стихи я пишу, не стихи…
програма літературних пародій
лекційний зал, 3 поверх

15 квітня
середа
16:00

Я слышу звуков торжество…
літературно-музичний захід
відділ мистецтв, 5 поверх

16 квітня
четвер
13:00

Найпрестижніша літературна премія США – Пулітцерівська
презентація виставки літератури
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

18 квітня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Расцвет»
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
відділ мистецтв, 5 поверх

18 квітня
субота
16:00

Притчі – 2 (реж. Монахіня Іоанна (Білорусь)
перегляд фільму та обговорення
слов'янський центр, 6 поверх

18 квітня
субота
13:00

Бережи природу рідного краю
краєзнавча подорож
відділ абонементу, 1 поверх

19 квітня
неділя
14:00

Петро Чайковський: музика на всі часи
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

22 квітня
середа
14:00

Printemps de la poesie
Альянз Франсез, свято франкофонії
Лекційний зал, 3 поверх

22 квітня
середа
17:00

Leckerische Österreich
культорологічна година
слов'янський центр, 6 поверх

23 квітня
четвер
15:30

Стафідки та інше
Творча зустріч с поетом та перекладачем Володимиром Стафідовим
слов'янський центр, 6 поверх

24 квітня
п'ятниця
16:00

Брянська церква – останній храм Катеринослава та храм музики
краєзнавча мандрівка з Максимом Кавуном
соціокультурний центр, 4 поверх

24 квітня
п'ятниця
18:00
чемпіонат з інтелектуальної гри
соціокультурний центр, 4 поверх

 

25 квітня
субота
16:00

Miss mokrego podkoszulka» (reż. Maciej Karpiński)
перегляд фільму та обговорення
слов'янський цент, 6 поверх

26 квітня
неділя
12:00

Сучасна поезія світу за Людмилою Некрасовською
літературно-музична програма
лекційний зал, 3поверх

26 квітня
неділя
16:00

Річард Бротіган – «Слідство Сомбреро. Японський роман»
слов'янський центр, 6 поверх

Щовівторка, щочетверга
10:00 – 16:00

Консультують юристи Міського управління юстиції
соціокультурний центр, 4 поверх

щовівторка
15:00

Фольклорний клуб Белорускія вечорки
слов'янський центр, 6 поверх

щосереди, щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
мистецька агенція «Арт-Вертеп»
соціокультурний центр, відділ мистецтв

щочетверга
14:00

Майстер-клас з розпису скла
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
17:00

Підготовка до ЗНО
Курси з української літератури для дітей-переселенців
соціокультурний цент, 4 поверх

щоп'ятниці
18:30

Гра у дебати
Лекційний зал, 3 поверх

щоп'ятниці
19:00

Вітрильний туризм
заняття з вітрильної справи
читальний зал, 3 поверх

щосуботи
12:30

Підготовка до ЗНО
курси з англійської мови для дітей-переселенців
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белоруськія вечорки»
слов'янський центр, 6 поверх

щосуботи
14:00

Підготовка до ЗНО
курси української мови для дітей-переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Підготовка до ЗНО
Курси з історії для дітей-переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
13:00

Відкритий клуб для сімей військових «Сімейний ресурс»
слов'янський центр, 6 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Biblioplay запрошує
інтерактивні ігри на платформі X-Box+Kinect
Biblioplay, 4 поверх

Протягом місяця

Експозиція Ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Паралельні світи
Виставка ілюстрацій студентів театрально – художнього коледжу до збірки фіналістів та переможців конкурсу «Літературна надія Дніпра»
читальний зал, 3 поверх

Протягом місяця

Illustration 2014
виставка ілюстрацій
лекційний зал, 3 поверх

Протягом місяця

Право на працю
виставка соціального плакату «Work right»
Центральна бібліотека

протягом місяця

«Земля і небо»
виставка картин заслуженого діяча мистецтв України Василя Мірошниченка
відділ мистецтв, 5 поверх