03 Черв 2015
ТРИВАЄ КОНКУРС "БІБЛІОТЕКА - ЦЕ МОДНО!"

Дніпропетровська Центральна міська бібліотекою оголошує конкурс плакату "Бібліотека - це модно!"
Метою Конкурсу є популяризація бібліотек міста, презентація авторської концепції сучасних художників і графічних дизайнерів на задану тему, залучення населення до бібліотек за допомогою засобів візуальної культури.
Для оцінки надісланих на конкурс робіт створено журі, до складу якого увійшли художники, дизайнери, фотографи, діячі мистецтв, а також представники організаторів конкурсу та громадських організацій.

Учасники. Учасниками Конкурсу можуть бути всі бажаючі віком від 18 років.

Умови участі. Кожний учасник подає окрему заявку. Кількість поданих робіт не обмежена. Роботи, що не супроводжуються заявкою, до участі у Конкурсі не допускаються.

Етапи проведення Конкурсу. Прийом конкурсних робіт розпочинається 6 квітня і закінчується 22 червня 2015 року. До 24 червня 2015 року триває розгляд конкурсних робіт членами журі і обрання  переможців Конкурсу. 15 червня – 20 травня 2015 року проводиться Інтернет-голосування за кращий плакат на web-сторінці Конкурсу. З 15 червня по 24 червня 2015 року роботи учасників Конкурсу експонуються в Центральній міській бібліотеці.

Заявка. Для участі у Конкурсі надсилаються професійно оформлені роботи з наявністю інформації про роботу в супроводжувальному листі-заявці: назва роботи, техніка; дані про автора: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, місце роботи/навчання, контактні телефони та e-mail; додаткові матеріали − за бажанням автора.
Лист-заявка надіслана учасником до 15 червня 2015 року на адресу Оргкомітету (dnepr.reads@gmail.com з позначкою «Конкурс плакатів») разом із конкурсною роботою, автоматично означає згоду учасника дотримуватись усіх пунктів Положення про Конкурс. При цьому учасник гарантує власне авторство та дотримання авторських прав третіх осіб при створенні конкурсної роботи, надісланої до Оргкомітету.

Вимоги до представлених робіт
- На конкурс приймаються плакати, виконані у будь-якій техніці.
- Формат плакатів: JPG-файл не менше ніж 150 dpi, А3(30х40см).
- Для участі у конкурсі приймаються тільки авторські роботи; за дотримання авторських прав використання сторонніх матеріалів несе відповідальність автор.
- Конкурсна робота складається із графічного малюнка (ілюстрації) і пояснювального тексту (написи-слогану). Графічна частина конкурсної роботи повинна відповідати обраному напису.
- Учасники мають запропонувати оригінальний текст слогану. Кращий девіз буде відзначений окремо.
- Авторські висловлювання (наведені цитати відомих діячів) повинні бути підписані.
- Не розглядаються роботи, які не відповідають конкурсним умовам, порушують законодавство України, носять антисоціальний характер, розпалюють расову, міжнаціональну, релігійну ворожнечу, містять нецензурні вирази, образливі або порнографічні матеріали тощо
- Зміст плакату повинен мати позитивний і життєстверджуючий характер.

Критерії оцінювання. Зміст роботи має бути присвячений виключно темі читання, книзі і Бібліотеці; оригінальність задуму (сюжету); художній та технічний рівень роботи.

Нагородження
- Нагороди конкурсу: Перше, друге і третє місця.
- Автор кращого слогану буде відзначений окремо.
- За результатами інтерактивного голосування на сайті бібліотеки та в соціальних мережах присуджується приз глядацьких симпатій.
- Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами призерів і цінними подарунками.
- Всі учасники Конкурсу нагороджуються дипломами учасників.
- Партнери, спонсори, члени Журі  та Оргкомітету можуть встановлювати спеціальні і заохочувальні призи, якими нагороджуються учасники Конкурсу за їх вибором.
Переможці запрошуються до Центральної бібліотеки м. Дніпропетровська та нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Про дату та час Церемонії нагородження Організатор повідомляє додатково. Під час Церемонії нагородження буде організовано мультимедійний перегляд робіт учасників конкурсу, в художній галереї бібліотеки буде відкрита виставка плакатів учасників конкурсу.
Плакати учасників Конкурсу роздруковуються і будуть розміщені на майданчиках Дніпропетровська під час святкування Дня міста – 2015 та в залах міських бібліотек Дніпропетровська.

Офіційна сторінка Конкурсу на сайті Центральної міської бібліотеки: http://library.dp.ua/projects.php?id=49

Координатори проекту:
Ольга Рєпіна - прозаїк, психолог, науковець, Член національної спілки журналістів України, член Громадської Ради Центральної міської бібліотеки
Ошега Олександр, завідувач відділом Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки
телефон (056) 7403876,  е-mail: dnepr.reads@gmail.com