30 Квіт 2015
Травень 2015
7 травня
четвер
14:00

Україна у другій світовій війні (до 70-річчя Перемоги)
історична година
соціокультурний центр, 4 поверх

7 травня
четвер
17:00

"Это праздник с сединою на висках"
літературно-музичний захід
лекційний зал, 3 поверх

7 травня
четвер
13:00

Шляхами другої світової
літературна година
абонемент, 1 поверх

10 травня
неділя
12:00

«Подвиг переможців житеме у віках»
літературно-музичний захід
лекційний зал, 3 поверх

10 травня
неділя
16:00

Сторінки великої класики
літературно-музична програма
лекційний зал, 3 поверх

14 травня
четвер
13:00

Нікола Тесла. Людина з майбутнього
презентація книги
слов΄янський центр, 6 поверх

15 травня
п΄ятниця
13:00

Вечір надіїї
для переселенців
лекційний зал, 3 поверх

15 травня
п΄ятниця
17:00

Музика двох століть
літературно-музична програма за участю студентів Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки
лекційний зал, 3 поверх

16 травня
субота
12:00

Засідання літературної студії «Расцвет»
засідання
лекційний зал, 3 поверх

16 травня
субота
15:00

Клуб Печворку
уроки клаптикового шиття
соціокультурний центр, 4 поверх

20 травня
середа
17:00

Бестселлер по-галицьки
літературна година
слов΄янський центр, 6 поверх

21 травня
четвер
18:30

Жінки Центральної та Східної Європи у Другій світовій війні
презентація книги
лекційний зал, 3 поверх

23 травня
субота
12:00

На лінії вогню
предметно-документальна виставка з зони АТО
соціокультурний центр, 4 поверх

23 травня
субота
12:00

«Непобедимая и легендарная» (до 70-річчя Перемоги)
презентація книги
лекційний зал, 3 поверх

23 травня
неділя
13:00

Поети+Художники+Музиканти
засідання клубу молодих митців
відділ мистецтв, 5 поверх

23 травня
неділя
14:00

«Привет тебе, красавица Весна»
творча зустріч з Тамарою Кімовою
лекційний зал, 3 поверх

23 травня
субота
16:00

«Пропала грамота» (Реж.Б.Івченко) (Україна)
кіноклуб «Шедеври слов΄янського кіно»
перегляд та обговорення фільму
слов΄янський центр, 6 поверх

23 травня
субота
17:00

Еріх Марія Ремарк «Чорний обеліск»
обговорення книги
засідання літературного клубу «Анклав»
соціокультурний центр, 4 поверх

24 травня
неділя
14:00

«Тебе, любимый мой, Днепропетровск!»
до 80-річчя від дня народження Дніпропетровського композитора Оксани Резанової
презентація нотної збірки
лекційний зал, 3 поверх

27 травня
середа
14:00

Доля людини, доля письменника
до 110-ї річниці з дня народження М.О. Шолохова
презентація книжкової виставки
абонемент, 1 поверх

28 травня
четвер
14:00

«Я любил немногих. Однако сильно»
до 70-річчя з дня народження Й.О. Бродського
презентація книжкової виставки
абонемент, 1 поверх

29 травня
п΄ятниця
16:00

О.С. Пушкін у Катеринославі: історичні свідчення та легенди
до 195-річчя перебування, травень 1820
краєзнавча мандрівка з Максимом Кавуном
соціокультурний центр, 4 поверх

29 травня
п΄ятниця
18:00

Крокодил в бібліотеці
чемпіонат з інтелектуальної гри
соціокультурний центр, 4 поверх

30 травня
субота
12:00

Творчий вечір письменниці Лариси Єловських
лекційний зал, 3 поверх

30 травня
субота
14:00

Оперна класика в бібліотеці
у виконнані Володимира Машлюка, соліста Дніпропетровського Академічного театру опери та балету
літературно-музичний західа
лекційний зал, 3поверх

30 травня
субота
16:00

«KAROL, KTORY ZOSTAL SWIĘTYM» (REŻ. F. ARLANCH, G. SADURSKI) «KINO POLSKE» КІНОСЕСІЯ ПОЛЬСЬКОГО КЛУБУ «ORŻEL BIAŁY»
перегляд та обговорення фільму
слов΄янський центр, 6 поверх

щовівторка, щочетверга
10:00 - 16:00

Консультують юристи Міського управління юстиції
правова громадська приймальня
соціокультурний центр, 4 поверх

щовівторка
15:00

Фольклорний клуб Белорускія вечорки
слов΄янський центр, 6 поверх

щосереди, щочетверга
19:00

Курси української мови для читачів бібліотеки
соціокультурний центр, відділ мистецтв

щочетверга
14:00

Майстер-клас з розпису скла
соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
16:00

Астрологія від А до Я
пізнавальна година
соціокультурний центр, 4 поверх

щоп΄ятниці
18:30

Гра у дебати
ВМГО «Федерація дебатів України»
засідання
лекційний зал, 3 поверх

щосуботи
10:00

Підготовка до ЗНО
курси з хімії для дітей-переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
11:00

«Соняшник»
психологічні консультації для переселенців
відділ мистецтв, 5 поверх

щосуботи
12:30

Підготовка до ЗНО
курси з англійської мови для дітей-переселенців
відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
13:30

Фольклорний клуб «Белорускія вечорки»
слов΄янський центр, 6 поверх

щосуботи
15:00

Підготовка до ЗНО
курси з історії для дітей-переселенців
соціокультурний центр, 4 поверх

щонеділі
13:00

Відкритий клуб для сімей військових «Сімейний ресурс»
психологічні консультації
слов΄янський центр, 6 поверх

протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
усі відділи бібліотеки

протягом місяця

Перегляд нових надходжень
соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

Biblioplay запрошує
інтерактивні ігри на платформі X-Box+Kinect
Biblioplay, 4 поверх

протягом місяця

Експозиція Ретро-оргтехніки
соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

Паралельні світи
виставка ілюстрацій студентів театрально - художнього коледжу до збірки фіналістів та переможців конкурсу «Літературна надія Дніпра» - 2013
читальний зал, 3 поверх

протягом місяця

Illustration 2014
виставка ілюстрацій
лекційний зал, 3 поверх

протягом місяця

# Modern Library
конкурс відеокліпів
соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

Бібліотека – це модно
конкурс плакатів
соціокультурний центр, 4 поверх

протягом місяця

«Право на працю»
виставка соціального плакату «Work Right»
центральна бібліотека

протягом місяця

«Дніпропетровськ – казкове місто»
виставка ілюстрацій до збірки казок
відділ мистецтв, 5 поверх

протягом місяця

«Я світло світові»
виставка дипломних робіт студентів театрально – художнього коледжу
відділ мистецтв, 5 поверх

протягом місяця

«Мрія мого життя»
виставка самодіяльного Дніпропетровського художника Любові Реут
відділ мистецтв, 5 поверх