Хроніка

Розділ: Новини
15 Лист 2018
Чарівне місто на Дніпрі

Сьогодні у Дніпровській центральній міській бібіліотеці відбулося урочисте відкриття IV масштабного арт-проекту «Чарівне місто на Дніпрі», в рамках якого на 5 художніх майданчиках відкрито художні виставки під гаслом «Малюємо від 5 до 85 років».

14 Лист 2018
BookAngel в бібліотеці

11 листопада до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітала Яніка Мерило –  в.о. заступника міського голови Дніпра Філатова Б.А. та  громадська дiячка.

14 Лист 2018
Зустріч у бібліотеці. Тимофій Федорець

14 листопада у соціокультурному центрі Дніпровської центральної бібліотеки відбулась перша літературна зустріч студентів та авторів нашого міста. Запрошеним гостем цього дня став молодий літератор, учасник фестивалів та конкурсів, лауреат премії "Молода надія Дніпра" - Тимофій Федорець.

09 Лист 2018
Ювілей Івіна Тургенєва

9 листопада, у відділі художньої літератури під звуки відомого романсу, в день 200-ї річниці з дня народження згадували життя і безсмертні твори Івана Сергійовича Тургенєва.

09 Лист 2018
Радіодиктант у бібліотеці

9 листопада у тренінговому центрі Дніпровської центральної міської бібліотеки пройшов 18-й радіодиктант єдності до Дня української писемності та мови.

09 Лист 2018
Тренінги по смартфонам

У листопаді у Центральній міській бібліотеці розпочали свою роботу тренінги по смартфонам для Університету третього віку.

08 Лист 2018
Макс Кідрук "Де немає Бога"

8 листопада з презентацію нового роману "Де немає Бага" до Центральної міської бібліотеки завітав український письменник, мандрівник і популяризатор науки - Макс Кідрук.

07 Лист 2018
Нова бібліотека передає досвід всій Україні

З 5 по 7 листопада у Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. На заході підбили підсумки конкурсу Кращі практики молодіжної роботи 2018. За його результатами проект Нової бібліотеки (бібліотека– філія № 34, м.Дніпро, вул. Шнеєрсона, 5в) «Настільні ігри англійською мовою» увійшов до Всеукраїнського каталогу «Кращі практики молодіжної роботи 2018 р.»

01 Лист 2018
Світ дитячих мрій

З 1 листопада на третьому поверсі Дніпровської Центральної міської бібліотеки з’явилась яскрава виставка малюнків вихованців Студії образотворчого мистецтва "Веселка", під промовистою назвою - "Світ дитячих мрій".

27 Жовт 2018
Майстер-клас «Нові лідери Дніпропетровщини»

Як стати лідером? Які якості потрібно мати лідеру? Як не боятись виступати перед незнайомою публікою? Як виступ зробити цікавим та корисним? Що заважає людині бути розкутим під час ділових зустрічей? Як стати щасливим та успішним, не зважаючи на вік?