Хроніка

Розділ: Новини
11 Лист 2019
Ярмарка мистецтв

10 листопада соціокультурний центр міської бібліотеки перетворився на справжній осередок творчості – тут відбувся благодійний дитячий фестиваль «Ярмарка мистецтв». Дітлахів зустрічали казкові принцеси та супроводжували на цікаві майстер-класи. А поки діти малювали, ліпили, майстрували, клеяли та розважались, їхні батьки насолоджувались кавою та смаколиками в зоні релаксу.

08 Лист 2019
Радіодиктант національної єдності

8 листопада Центральна міська бібліотека долучилась до святкування Дня української писемності та мови. Співробітники та відвідувачі мали змогу перевірити свої знання та написати 19-й радіодиктант національної єдності в етнокультурному центрі бібліотеки.

04 Лист 2019
Цікаве про рідний край

1 листопада усі охочі зібралися на чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край» в лекційному залі Дніпровської центральної міської бібліотеки. Цього разу захід був присвячений 60-річчю від дня відкриття пам’ятника Тарасові Шевченку «Велична шана Кобзареві» у Дніпрі на Монастирському острові .


 

04 Лист 2019
Фотошкола вихідного дня

Чергове заняття безкоштовної фотошколи вихідного дня пройшло успішно. Нові знання, плідна практична робота, секрети фотомайстерності від керівника Сергія Селезньова – кожен урок наближає наших учнів до мети.

31 Жовт 2019
Хелловін

31-го жовтня у Центральній міській бібліотеці відсвяткували Хелловін. Трішки моторошно, майже лячно і дуже весело!

31 Жовт 2019
Бібліоподорож

31 жовтня 2019 під час осінніх канікул для учнів 8-го класу ЗОШ № 97 відбулася бібліоподорож "Познайом друга з бібліотекою". Дівчата ознайомилися з відділами обслуговування Дніпровської міської бібліотеки, взяли участь у вікторинах, майстер-класі, фотосесії до дня Хелловіна та отримали задоволення від бібліотечних цікавинок.

31 Жовт 2019
Познайом друга з бібліотекою

31 жовтня 2019 під час осінніх канікул для учнів 6-го класу гімназії № 1 відбулася бібліоподорож "Познайом друга з бібліотекою". Діти ознайомилися з відділами обслуговування Дніпровської міської бібліотеки, взяли участь у вікторинах та отримали задоволення від бібліотечних цікавинок.

30 Жовт 2019
Екскурсія бібліотекою та відеопрезентація «Проспект Дмитра Яворницького: минуле і сучасне»

30 жовтня в Центральну міську бібліотеку завітали студенти Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій. Екскурсійний тур бібліотекою відкрив для молоді багато можливостей та доступ до інформаційних ресурсів, що зберігаються в фондах бібліотеки.

30 Жовт 2019
Осінні канікули

30 жовтня 2019 під час осінніх канікул для учнів 5-го класу гімназії № 1 відбулася бібліоподорож "Познайом друга з бібліотекою". Діти ознайомилися з відділами обслуговування Дніпровської міської бібліотеки, взяли участь у вікторинах та отримали задоволення від бібліотечних цікавинок.

30 Жовт 2019
Екскурсія по бібліотеці

30 жовтня 2019 під час осінніх канікул для учнів ЗОШ № 48 відбулася бібліоподорож "Познайом друга з бібліотекою". Діти ознайомилися з відділами обслуговування Дніпровської міської бібліотеки, взяли участь у вікторинах та отримали задоволення від бібліотечних цікавинок.