http://www.healthprose.org/ Хроніка | Центральна бібліотека

Хроніка

Розділ: Новини
22 Черв 2017
Сова на щастя

Нещодавно у соціокультурному центрі Центральної бібліотеки з’явився талісман у вигляді невеличкої сови Угухи. За декілька тижнів до неї прикипіли не тільки  працівники бібліо-простору, а й постійні читачі.

19 Черв 2017
Коронація Слова - 2017

Центральна міська бібліотека вітає українського прозаїка, перекладача, журналіста, науковця Наталю Дев’ятко із нагородою Міжнародного літературного конкурсу «Коронації Слова – 2017» за науково-фантастичний роман «Чорний камінь».

17 Черв 2017
Клуб вишивальниць

17 червня у відділі мистецтв пройшла чергова зустріч клубу вишивальниць. 

15 Черв 2017
Подарунок домашньому улюбленцю

15 червня 2017 року у соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки пройшло відкриття виставки «Подарунок домашньому улюбленцю» та церемонія нагородження переможців олімпіади з трудового навчання, організованої Методичним центром Управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

14 Черв 2017
Спекотний тур бібліотекою

14 червня 2017 року в рамках проекту «Спекотний тур бібліотекою» соціокультурний центр дніпровської центральної міської бібліотеки відвідали шкільного табору учні Маріїнської гімназії.

10 Черв 2017
Бібліотекар на Національному проекті «Місто професій»

10 червня 2017 року Дніпровська Центральна міська бібліотека прийняла участь у Національному профорієнтаційному проекті «Місто професій».

10 Черв 2017
#Читай! Зустріч №2

10 червня 2017 року у соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки діти з батьками виготовляли казкових героїв з книг дніпровської дитячої письменниці Еліни Заржицької.

08 Черв 2017
Світло не в моєму вікні

8 червня у соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки пройшла презентація книги письменниці, психолога, журналіста, літературного критика Ольги Рєпіної, «Світло не в моєму вікні».

05 Черв 2017
Дніпровські бібліотекарі будуть впроваджувати досвід шведських бібліотек

Нещодавно за запрошенням Шведського Інституту столицю Швеції Стокгольм відвідали працівники бібліотек з Литви, Росії, Польщі, та України. Бібліотекарі знайомились з досвідом роботи шведських бібліотек і культурних центрів з обслуговування дітей та юнацтва.

Міські бібліотеки Дніпра представляв завідувач Нової бібліотеки (вул. Шнеерсона 5в) Тимофій Федорець. Адже одним з пріоритетних напрямків роботи Нової бібліотеки є робота з дітьми та молоддю.

01 Черв 2017
Дитяче свято

1 червня 2017 року в Міжнародний день захисту дітей відділ художньої літератури Дніпровської Центральної міської бібліотеки відзначив в сквері Героїв. Діти з цікавістю розглядали книги, які пропонували бібліотекарі. А зовсім маленькі читачі з великим задоволенням малювали на асфальті.