Хроніка

Розділ: Новини
26 Лист 2017
Історичний лекторій в Центральній міській бібліотеці

В Дніпровській Центральній міській бібліотеці за ініціативи ГО «Інститут соціального проектування» розпочинає свою роботу безкоштовний, просвітницький історичний лекторій «Український шлях довжиною вісім століть. Набуття свободи».

16 Лист 2017
Під шурхіт пожовтілих сторінок

16 листопада в рамках «Тижнів Німеччини в Україні» у відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулась презентація виставки старовинних німецьких книг «Під шурхіт пожовтілих сторінок».

16 Лист 2017
Місце української ідеї в сучасному українському суспільстві

16 листопада у Центральній бібліотеці Дніпра відбулась просвітницька лекція для працівників міських бібліотек, на тему: «Місце української ідеї в сучасному українському суспільстві».

10 Лист 2017
Мова - глибина тисячоліть

З нагоди Дня української писемності та мови 9 та 10 листопада в соціокультурному центрі пройшли заходи присвячені цій знаменній даті.

10 Лист 2017
Трибун українського духу

9 листопада виповнилося 145 років від дня народження Богдана Лепкого - українського поета, прозаїка, літературознавця, критика, перекладача, історика літератури, видавеця, публіциста, громадського та культурного діяча.

10 Лист 2017
Екскурсія по бібліотеці

Нещодавно Дніпровська Центральна міська бібліотека приймала в своїх стінах вчителів, які  навчаються в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Спеціально для представників цієї важливої професії була проведена екскурсія, аби вони мали нагоду ознайомитись із усіма можливостями сучасної бібліотеки та скористатись ними у подальшій роботі.

09 Лист 2017
Педагогічна рада в Центральній бібліотеці

9 листопада у лекційній залі Дніпровської бібліотеки пройшла педагогічна рада за участі вчителів СЗШ №21 та бібліотекарів міста. Провідною темою цієї зустрічі стала: «Соціалізація особистості учнів у рамках Всеукраїнського експерименту «Виховання патріотизму як базової якості громадянина України».

07 Лист 2017
Школа рукоділля

7 листопада в соціокультурному центрі відбувся майстер-клас з в’язання гачком. Гості вчились основам, майстрині ділились досвідом та різними техніками, хтось приніс вже готовий виріб, а саме: чепчик ручної роботи. Було цікаво та весело, час проведено з користю.

02 Лист 2017
Недописана сторінка. Творчість С. Маршака

2 листопада у соціокультурному центрі відбувся черговий документальний кінопоказ «Генії та злодії. Самуїл Маршак» присвячений 130-річчю з дня народження видатного дитячого поета та перекладача. 
Ведуча заходу головний бібліотекар Лариса Друбецька підготувала презентацію, з якої гості дізнались багато цікавого з життя та творчості поета, зокрема їм відкрилась особиста таємниця поета.

31 Жовт 2017
Happy Halloween

З нагоди сучасного свята «Halloween», що бере свої коріння у традиціях стародавніх кельтів Ірландії та Шотландії, в соціокультурному центрі створили виставку-інсталяцію «Happy Halloween».

В Україні це свято з кожним роком набуває все більшої популярності, зокрема, із-за яскравих традицій.
Виставку відвідало багато дітей та дорослих. Діти пригощались солодощами та разом з батьками переглядали мультфільм, на вибір: Корпорація монстрів, Готель Трансільванія, Сімейка монстрів тощо. Було страшно і весело!