Хроніка

Розділ: Новини
22 Лип 2019
Велика книга мрій

Місяць тому, 20 червня 2019 року, в Центральній міській бібліотеці з’явилась надзвичайна інсталяція «Велика книга мрій». Сьогодні на сторінках Книги майже немає вільного місця – безліч мрій та побажань відвідувачів майорять різнобарвними кольорами та стрічками. Які ж мрії живуть в чарівній Книзі?

12 Лип 2019
Балади Висоцького

12 липня відбувся показ документального фільму «Баллады Высоцкого» Олега Мелещука та Станіслава Грекова.

На заході зібрались шанувальники творчості відомого барда, автора більш ніж 700 пісень та віршів, Володимира Висоцького.

12 Лип 2019
Книжки з присмаком шоколаду

11 липня в світі відзначали День шоколаду, а 12 липня в соціокультурному центрі з цього приводу відбувся захід (презентація присвячена шоколаду), на якому діти та дорослі дізнались, як какао-боби перетворюються в плитку смачного шоколаду, який тане у роті...

10 Лип 2019
Кінолітературний клуб «Неоліт», обговорення фільму «Із широко заплющеними очима»

10 липня в соціокультурному центрі знову зустрілись члени клубу «Неоліт» для обговорення фільму «Із широко заплющеними очима».

Присутні ділились своїми враженнями від фільму, зйомки, режисури Стенлі Кубрика, дискутували про те чи хочуть головні герої стрічки змінити один одного та чи вдалось їм це...

08 Лип 2019
"Бібліотека в пошуку нових ідей". Тренінг 2

З 5 по 7 липня у Дніпровській Центральній міській бібліотеці пройшов освітній тренінг «Бібліотека в пошуку нових ідей», для бібліотекарів шкільних закладів з Донецької та Луганської областей за програмою ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (УБА).

04 Лип 2019
Творчий вечір Бориса Ковтонюка

3 липня 2019 року в Соціокультурному центрі ДЦМБ відбувся творчий вечір і презентація нової збірки поезій "Життєдайне джерело" відомого українського письменника, журналіста і мандрівника Бориса Ковтонюка. Фотозвіт.

27 Черв 2019
Нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Моя Конституція»

​27 червня в соціокультурному центрі міської бібліотеки відбулось відкриття виставки та церемонія нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Моя Конституція». На конкурс було подано 18 яскравих робіт від дітлахів 6-12 років, учнів 46 школи, вихованців студії живопису «Веселка» та дитячо-молодіжного центру «Лідер»...

26 Черв 2019
Кінолітературний клуб «Неоліт», обговорення фільму «Життя як диво» (2004)

​26 червня відбулась чергова зустріч учасників кінолітературного клубу «Неоліт». Ця кінозустріч була присвячена ретроспективі Емира Кустуриці та його фільму «Життя як диво» (2004).

23 Черв 2019
Бібліотека в пошуку нових ідей

З 21 по 23 червня у Дніпровській Центральній міській бібліотеці пройшов освітній тренінг «Бібліотека в пошуку нових ідей», для бібліотекарів з Донецької та Луганської областей за програмою ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією (УБА).

20 Черв 2019
Почни з мрії – досягни більшого!

20 червня в Центральній міській бібліотеці відкрилась інсталяція «Велика книга мрій». Це нове та незвичайне місце у Дніпрі, де створена зона для селфі та цікавий об’єкт для відвідування родинами, дорослими, дітьми. Автор проекту – художниця Ліза Басай.