Хроніка

Розділ: Новини
12 Груд 2019
Василь Шкляр презентував новий історичний роман Характерник

11 грудня в Дніпрі письменник Василь Шкляр презентував свій новий роман «Характерник». Зустріч із читачами відбулась у центральній міській бібліотеці й зібрала повну залу.

10 Груд 2019
Кольори Індії

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської центральної міської бібліотеки завжди потужно сприяє розвитку міжкультурного діалогу та гуманітарним і соціокультурним проектам. Виставка фотографій індійського митця та громадського діяча Капіша Гаура “Кольори Індії” не стала винятком. Протягом грудня 2019 року всі бажаючі мають можливість ознайомитися із фотографіями, що репрезентують індійську культуру, історію та повсякденне життя пересічних людей.

09 Груд 2019
Миколай про тебе не забуде!

8 грудня, у День благодійництва, Центральна міська бібліотека долучилась до благодійної акції Миколай про тебе не забуде.

06 Груд 2019
Українське дитяче кіно

6 грудня в Етнокультурному центрі Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбувся показ першого фільму у рамках кіно-клубного фестивалю «Українське дитяче кіно».

05 Груд 2019
Кольори Індії

5 грудня у Відділі документів іноземними мовами відбулася презентація виставки фотографій індійського фотографа та журналіста Капіша Гаура"Кольори Індії", присвячена таким темам, як визначні місця Індії, вулична фотографія, повсякденне життя мешканців Індії.

05 Груд 2019
"Як розмовляти з дітьми про мистецтво"

В середній школі №23 спеціалістами відділу документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки була проведена презентація книги французької письменниці-мистецтвознавця Франсуази Барб-Галь "Як розмовляти з дітьми про мистецтво".

05 Груд 2019
"В тіні муру"

5 грудня до відділу документів іноземними мовами завітали учні 10 класу школи №53 з поглибленим вивченням німецької мови. Так як вивчення мови невіддільне від знайомства з культурою країни, наша виставка "У тіні муру", присвячена 30-річчю падіння Берлінського муру, була їм дуже цікавою і корисною.

03 Груд 2019
Творча вітальня «Відлуння»

​Третього грудня, учасники творчої вітальні «Відлуння», вразили присутніх не тільки чудовою поезією та бардівськими піснями, але і доброю ініціативою. Організатори заходу збирали кошти для Центру соціальної і психологічної реабілітації, на подарунки малечі від Святого Миколая...

03 Груд 2019
Презентація фотовиставки

Презентація фотовиставки «В об'єктиві "нащадків"» відбулась 3 грудня у соціокультурному центрі міської бібліотеки. Запрошуємо усіх охочих в соціокультурний центр Дніпровської Центральної міської бібліотеки переглянути виставку, яка триватиме з 3 грудня по 29 грудня.

03 Груд 2019
Другі області літературні читання до дня народження Григорія Сковороди

3-го грудня в соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки відбулись Другі обласні літературні читання до 297 річниці з дня народження Григорія Сковороди. Присутні декламували твори українського Сократа та ділилися власною творчістю.