Хроніка

Розділ:
29 Квіт 2016
Піду в поліцію

29 квітня 2016 року в рамках проекту «Моя нова поліція» в бібліотеці-філії №18 Дніпропетровської ЦСПБ відбувся кінопоказ фільму-експерименту Б.Кутєпова «Піду в поліцію». На зустріч завітали патрульні 601 екіпажу Діна та Владислав та учні 8 класу. Учасники заходу с задоволенням подивились фільм та спілкувались з представниками патрульної поліції. Усі присутні залишились задоволені та зробили фото на згадку.

27 Квіт 2016
Патрульна поліція. Як це працює

 27 квітня 2016 р. пройшла остання зустріч з патрульними поліцейськими під назвою «Патрульна поліція. Як це працює».
Особливістю цього заходу була зустріч з членами моніторингової групи – Мариною, Владом і Ігорем. Тому робота патрульної поліції відкрилась з іншого боку. Як оцінюється робота патрульних, критерії оцінки, покарання та заохочення, аналіз і прогнози діяльності – на ці і на уже більш звичні питання відповіли наші гості.

26 Квіт 2016
Сім принципів українських поліцейських в дії

26 квітня 2016 року в рамках проекту «Моя нова поліція» в бібліотеці-філії №22 Дніпропетровської ЦСПБ відбулася зустріч учнів 7 класу з поліцейськими «Сім принципів українських поліцейських в дії». На зустріч завітали патрульні 106 екіпажу Богдан та Наталя. Учасники заходу с задоволенням спілкувались з представниками патрульної поліції. Усі присутні залишились задоволені від спілкування, та зробили фото на згадку.

22 Квіт 2016
Моя нова поліція: служити та захищати

22 квітня  о 13:30 в бібліотеці – філіалі №24 Дніпропетровської ЦБС для дорослих відбувся відкритий мікрофон «Моя нова поліція: служити та захищати» з патрульними поліцейськими м. Дніпропетровська в рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».

21 Квіт 2016
Моя нова поліція - 100 днів

21 квітня 20165 року в лекційному залі Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки відбувся «круглий стіл» «Сто днів дніпропетровської поліції».

Проект «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції» бібліотеки Дніпропетровська реалізують починаючи з лютого. У лютому - квітні  2016 р. бібліотеки провели низку заходів, спрямованих  на побудову довіри до української поліції та підвищення обізнаності мешканців міста про діяльність дніпропетровської патрульної поліції, розуміння її ролі у вирішення нагальних місцевих проблем. Заходи проходили із залученням патрульних поліцейських, прес-служби патрульної поліції у м. Дніпропетровську, депутатів різних рівнів, ЗМІ, громадськості.

На круглому столі присутні: начальник управління патрульної поліції у м. Дніпропетровськ Департаменту патрульної поліції Володимир Романович Богоніс,  координатор проекту «Моя нова поліція» у бібліотеках Дніпропетровська, завідувач бібліотеки-філіалу № 10 Валентина Вуколова, програмна координаторка ВГО Громадська Палата України Юлія Копнінська, правозахисник, ініціатор проекту «Як приручити закон» Антон Деньгуб, голова ДОМГО «Молодіжні ініціативи крокують світом» Катерина Зезюліна, учасники проекту «Моя нова поліція у бібліотеках Дніпропетровська». 

21 Квіт 2016
Проект «Моя нова поліція» в бібліотеках Шевченківського району Дніпропетровська

Позитивними моментами можна вважати розуміння того, що тільки діалог і спілкування здатні вибудувати довіру між поліцією та громадянами. І тому з  готовністю відгукнулись на запрошення голова Шевченківської (Бабушкінської)  у місті ради Ситник М.П.,  депутат райради Хрущ С.В., зам. начальника відділку поліції підполковник Незять Д.М., член міжнародного товариства з прав людини( МТПЛ-Українська секція) Бойчук П.С., журналіст-міжнародник, відомий по багатьох всеукраїнських та місцевих телепрограмах Райхель Ю.П.,  представники громадських організацій: голова правління ГО «Закон у дії» Антон Деньгуб, член «Громадської палати України» Варвара Некрасова, голова ГО «Милосердя та молодь» Крісанова Л.І., зам. голови Ради ветеранів Боброва Л.І. представники молодіжних і студентських ГО. 

20 Квіт 2016
«Жива книга»-поліцейський

20 квітня спілкування у форматі "Жива бібліотека" в бібліотеці-філіалі № 10 (вул. Шолохова, 7) відбулося між учнями 9-в класу СШ № 134 та інспекторами патрульної поліції Івахненко Інною та Кармановим Павлом. Учні із задоволенням вступали в діалог з "живими книжками". На заході панувала атмосфера довіри та відкритості. Наприкінці зустрічі учасники поділилися своїми враженнями від спілкування.

15 Квіт 2016
Чому я став поліцейським

Зустріч "Чому я став поліцейським" відбулася 15 квітня в бібліотеці-філіалі № 17 (вул. Б. Хмельницького, 2). На зустріч з учнями ПТУ №5 завітали інспектори патрульної поліції Остапа Яна, Пономаренко Максим та Вальчук Артур. Майбутніх будівельників цікавило шлях молодих поліцейських до професії. Найбільш запитань виникло щодо правових основ користування засобами самозахисту. На всі питання були отримані змістовні відповіді.

15 Квіт 2016
Як працює нова поліція

15 квітня 2016 року в рамках проекту «Моя нова поліція» на майданчику біля бібліотеки-філіалу №18 Дніпропетровської ЦСПБ відбулася вулична акція «Як працює нова поліція». На зустріч завітали патрульні поліцейські 103 та 306 екіпажів: Микола, Владислав та Антоніна. Учасники акції отримали відповіді на поставлені запитання та зробили фото на згадку.

14 Квіт 2016
Моя професія - поліцейський

14 квітня 2016 року бібліотеці-філіалі № 2 (Щепкіна, 10) відбулась зустріч патрульних поліцейських з учнями 9 класу середньої школи №6 та професійно-технічного училища №6.