Хроніка

Розділ:
30 Черв 2017
Воркшоп для студентів германського відділення Дніпропетровського Національного Університету ім. Олеся Гончара

30 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбувся воркшоп для студентів германського відділення Дніпропетровського Національного Університету ім. Олеся Гончара. Цього разу ми практикувались в синхронному перекладі.

30 Черв 2017
Останнє в цьому навчальному році заняття з німецької мови для початківців

30 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулось останнє в цьому навчальному році заняття з німецької мови для початківців. Останнє - це означає певні підсумки.

29 Черв 2017
Polskie spotkania

29 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулась остання в цьому навчальному році зустріч польського розмовного клубу "Polskie spotkania" для учасників проекту "Polska dla bibliotekarzy".

29 Черв 2017
Чергова зустріч англійського розмовного клубу

Продовжуємо вивчати англійську! 29 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулася чергова зустріч англійського розмовного клубу. Тема зустрічі: Гнів.

27 Черв 2017
Заняття з німецької мови для початківців

27 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулось чергове (передостаннє в цьому навчальному році) заняття з німецької мови для початківців. Але заняття було дуже важливим, оскільки вивчали дві дуже складні граматичні теми: майбутній час Futur I та керовані дієслова.

23 Черв 2017
Останнє заняття з англійської мови для другої групи початківців

23 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулось останнє заняття з англійської мови для другої групи початківців із числа студентів Університету третього віку, що працює під патронатом мера міста Дніпро.

23 Черв 2017
Останнє заняття з англійської мови для першої групи початківців

23 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбулось останнє заняття з англійської мови для першої групи початківців із числа студентів Університету третього віку, що працює під патронатом мера міста Дніпро.

23 Черв 2017
Другий воркшоп для студентів німецького відділення філологічного факультету Дніпропетровського Національного Університету

23 червня в відділі документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки відбувся другий воркшоп для студентів німецького відділення філологічного факультету Дніпропетровського Національного Університету.

23 Черв 2017
Чергове заняття з німецької мови для початківців

23 червня в відділі документів іноземними мовами відбулось чергове заняття з німецької мови для початківців. Цього разу учасники курсу відмінювали та намагались вживати в мовленні сильні, слабкі та модальні дієслова в Prateritum.

22 Черв 2017
Зустріч англійського розмовного клубу

Продовжуємо вивчати англійську! 22 червня о 18-30 відбулася чергова зустріч англійського розмовного клубу. Тема зустрічі: ЛГБТ спільноти.