Хроніка

Розділ: Наші видання
05 Бер 2018
До ювілею Миколи Чабана

 5 березня 2018 року один із найвідоміших журналістів і краєзнавців Дніпропетровщини Микола Петрович Чабан відзначив свій 60-річний ювілей.

02 Січ 2018
Безоплатна правова допомога в Дніпрі

Соціально незахищені верстви населення  в Україні мають право на отримання  безкоштовних юридичних консультацій. Центрам,  де надають такі консультації  у м. Дніпро, присвячений новий буклет серії  «Швидка правова допомога»),  підготовлений працівниками інформаційно-бібліографічного відділу Центральної бібліотеки.

01 Жовт 2017
Хайку Олександра Дьоміна

2017 рік  за ініціативи Президента України оголошений роком Японії в Україні. Зближення українського і японського народів сприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

Наш земляк, сучасний дніпровський поет, давній друг Центральної міської бібліотеки Олександр Хомич Дьомін написав оригінальні вірші в стилі японської поезії ХАЙКУ. 

06 Верес 2017
Олександр Поль – невтомний патріот рідного краю

      1 вересня виповнилося 185 років від дня народження громадського діяча, підприємця, який зробив значний внесок в економічний і культурний розвиток нашого краю, Олександра Миколайовича Поля.  До ювілею нашого видатного земляка Центральна міська бібліотека підготувала бібліографічний список літератури.

29 Трав 2017
«Поетичний космос Людмили Некрасовської»

«Поетичний космос Людмили Некрасовської», - так називається бібліографічний список літератури, підготовлений працівниками інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки м.Дніпра.

29 Трав 2017
«Вогонь душі» Лесі Степовички

Лесі Степовичці присвячений бібліографічний список літератури «Вогонь душі ти людям віддаєш, вогонь в одежі слова», підготовлений працівниками інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки.

18 Трав 2017
До ювілею Михайла Мельника

18 травня вітаємо з ювілеєм нашого прославленого земляка, талановитого майстра перевтілення, режисера і актора  театру «Крик» Михайла Мельника.

Щиро бажаємо ювіляру нових цікавих  ідей і ролей, особистого щастя!  Своєрідним дарунком Михайлу Мельнику та шанувальникам його таланту від бібліотечних працівників  Центральної міської бібліотеки м.Дніпра  стає бібліографічний  список  літератури  «Життя як крик».

До списку увійшли публікації з центральної та місцевої преси, збірників про життя і творчий шлях артиста та про його унікальний театр «Крик» і  театральні постановки.

16 Лют 2017
Дніпропетровськ за 25 років Незалежності України

У 2016 році Україна святкувала 25 років з дня проголошення Незалежності. 

05 Січ 2017
До 70-річчя Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки

25 травня 2017 року виповнюється 70 років від дня відкриття в  м.Дніпропетровську  Центральної міської бібліотеки.

25 Жовт 2016
Як читати багато, із задоволенням та користю

До початку бібліотечної акції - "Читаємо разом!" спеціалісти Центральної міської бібліотеки підготували пам'ятку "Як читати багато, із задоволенням та користю".