Хроніка

Розділ: Анонс
27 Квіт 2019
«Medium»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує до Етнокультурного центру (6й поверх) на перегляд польськомовного фільму "Medium".

26 Квіт 2019
Французька весна – 2019: Джеронімо

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує познайомитись з новими, й не дуже, французькими музичними фільмами в кіноклубі «Світ французького кіно». Зустрічі клубу проходять в приміщенні Етнокультурного центру (6-й повех).

26 Квіт 2019
Михайло Родзянко: тріумф і трагедія видатного земляка

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію "Михайло Родзянко: тріумф і трагедія видатного земляка".

26 Квіт 2019
Місто-привид

У ході заходу ми згадаємо про трагедію на Чорнобильській АЕ та будемо подорожувати першою туристичною мапою чорнобильської зони.

26 Квіт 2019
Слова Сартра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на огляд літератури від Олени Петренко, присвячений видатному французькому письменнику Жан-Полю Сартру.

25 Квіт 2019
Сповідь

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих до літературно-музичної вітальні на ювілейний вечір співака, композитора, режисера – Олега Мелещука.

25 Квіт 2019
«Лекарь: Ученик Авиценны»

Дніпровська Центральна міська бібліотека, в рамках проекту «Книга прочитана екраном», запрошує всіх бажаючих на перегляд та обговорення фільму за романом американського письменника Ноя Гордона.

25 Квіт 2019
Барви Великодня

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усiх бажаючих на майстер-клас з орiґамi вiд Лiлiї Хомюк.

25 Квіт 2019
Великодні дзвони

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усiх бажаючих на презентацiю книжкової iнсталяцiї вiд Лiлiї Хомюк до Великодня.

24 Квіт 2019
Кінозустріч: Між дитинством та дорослістю – «Слон» (2003)

Центральна міська бібліотека та Кінолітературний клуб "Неоліт" запрошують всіх бажаючих на обговорення фільму.