Хроніка

Розділ: Анонс
28 Жовт 2018
Клуб любителів співу

Запрошуємо всіх бажаючих на літературно-музичну програму від Клубу любителів співу «Асорті - 2. Бонус до ювілейного концерт».

27 Жовт 2018
Кіноклуб "Kino polskie": перегляд фільму "Ostatni świadek"

Запрошуємо на перегляд художнього фільму "Ostatni świadek" (1969).

27 Жовт 2018
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

26 Жовт 2018
Історія заснування університету в Катеринославі

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на лекцію "Історія заснування університету в Катеринославі" до 100-річчя ДНУ імені Олеся Гончара.

 

25 Жовт 2018
Під шелестіння пожовтілих сторінок

Запрошуємо на презентацію старовинних німецьких книг "Під шелестіння пожовтілих сторінок".

25 Жовт 2018
Визволення України. Битва за Дніпро

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на показ документального фільму про визволення рідного міста за часів Другої світової війни.

23 Жовт 2018
В гости, на родину Галича

Приглашаем всех желающих на встречу с замечательным человеком: актёром, режиссёром, автором-исполнителем Сергеем Рубашкиным.

23 Жовт 2018
Філософський компас

Кафедра філософії та педагогіки НТУ «Дніпровська політехніка», ГО «Освітній центр «Відкрите знання» запрошують заклади середньо загальної, середньо професійної та позашкільної освіти взяти участь в Інтелектуальному інтерактивному турнірі для молоді (15-17 років) на тему: «Філософський компас».

23 Жовт 2018
Явних проявів немає

Дніпровська Центральна міська бібліотека та ГО «Громадська палата України», до дня захисника України, запрошують всіх бажаючих на показ документального фільму Аліни Горлової «Явних проявів немає».

21 Жовт 2018
Франц Шуберт – перший романтик у музиці

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує охочих на літературно-музичну програму, присвячену творчості Всесвітньовідомого австрійського композитора Франца Шуберта.