Хроніка

Розділ: Анонс
11 Лют 2020
«…Ви не уявляєте, яке це добро – Україна!»

11 лютого о 16.00 в Центральній міській бібліотеці Дніпра відбудеться пропам’ятна імпреза з нагоди другої річниці смерті репрезентанта Всеукраїнського журналу «Бористен» на Північну Америку, громадського діяча української діаспори США Іларіона Хейлика.

07 Лют 2020
Воркшоп/лекція про біохакінг та DIY bio

Центральна міська бібліотека Дніпра запрошує всіх бажаючих на воркшоп/лекцію про біохакінг та DIY bio, яку організовує команда першої в Україні DIY bio лаби Yanelab.

02 Лют 2020
Співоча Україна

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх любителів співу на виступ ансамблю народної пісні «Зоряночка».

 
02 Лют 2020
Урок малювання «Натюрморт»

Дніпровська Центральна міська бібліотека, в рамках хобі-групи «Натхнення» запрошує всіх бажаючих на безкоштовний урок малювання. Присутні будуть вчитись малювати натюрморт.

 
02 Лют 2020
Моїм друзям

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих до літературно-мистецької вітальні.

 
01 Лют 2020
Єврофест

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на перегляд кінострічок в рамках фестивалю «Єврофест: кіно для кожного».

01 Лют 2020
Звуки Всесвіту

Дніпропетровська академія музики ім. М. І. Глінки та Дніпровська Центральна міська бібліотека у спільному проекті «Студентська філармонія в Центральній бібліотеці» запрошують на концертну програму «Звуки Всесвіту».

 
01 Лют 2020
Мистецтво – це нектар душі

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Регіональна спілка письменників Придніпров’я запрошують усіх бажаючих на літературну програму.

 
31 Січ 2020
Кіноклуб в бібліотеці: «Прихована краса»

Центральна міська бібліотека Дніпра запрошує всіх охочих на перегляд та обговорення фільмів до Кіноклубу в бібліотеці.

31 Січ 2020
«Кушать подано…або ресторани Дніпра»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію від кандидата історичних наук, дослідника, члена національної спілки краєзнавців України – Максима Кавуна.