Хроніка

Розділ: Анонс
21 Серп 2018
Творча зустріч з Григорієм Гусейновим

Центральна міська бібліотека, за сприяння видавництва "Герда", в рамках проекту "Літературний хаб" запрошує всіх бажаючих на зустріч з криворізьким письменником, журналістом і краєзнавцем, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, Григорієм Гусейновим.

11 Серп 2018
"Краса природи справжнє диво..."

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на літературну програму «Краса природи справжнє диво…».

11 Серп 2018
Традиційна українська народна вишивка

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

09 Серп 2018
Правова громадська приймальня

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на безкоштовні юридичні консультації з сімейних правовідносин для читачів бібліотеки.

05 Серп 2018
За життя!

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Бард-Арт-Клуб "Алые паруса" запрошують всіх бажаючих на благодійну музично-поетичну програму.

28 Лип 2018
Сяй у віках святе Православ’я

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературно-музичну програму «Сяй у віках святе Православ’я» до Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та 1030 річниці хрещення київської Русі-України.

28 Лип 2018
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

26 Лип 2018
«Письменник-гуманіст Януш Корчак»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературний портрет «Письменник-гуманіст Януш Корчак» до 140-річчя від дня народження.

24 Лип 2018
Скарби духовності: Київська Русь

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на документальний кінопоказ «Скарби духовності: Київська Русь» до Дня Хрещення Київської Русі-України.

21 Лип 2018
Літературна студія «Розквіт»

Регіональна спілка письменників Придніпров’я та Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошують любителів поезії на творчу зустріч для письменників-початківців