Хроніка

Розділ: Анонс
30 Лист 2019
«Dla Ciebie I Ognia»

Дніпровська Центральна міська бібліотека в рамках кіноклубу «Kino Polskie» запрошує всіх бажаючих на перегляд та обговорення фільму.

29 Лист 2019
«За руку до знань»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує батьків, котрі мають «особливих» дітей, на лекцію від психолога Олени Серебрянської «За руку до знань».

28 Лист 2019
Кіноклуб «Отклик»: "Песнь моря"

Дніпровська Центральна міська бібліотека та кіноклуб «Отклик» запрошують всіх бажаючих на перегляд та обговорення фільмів та анімаційного кіно.

24 Лист 2019
Хай холод за вікном, нам пісня душу гріє

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх любителів співу на літературно-музичну програму.

 
23 Лист 2019
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

 
22 Лист 2019
«Солнечная аллея»

Дніпровська Центральна міська бібліотека в рамках проекту «В тіні муру: майбутнє через минуле» запрошує всіх бажаючих на перегляд та обговорення фільму.

21 Лист 2019
Кіноклуб «Отклик»: "Патруль времени"

Дніпровська Центральна міська бібліотека та кіноклуб «Отклик» запрошують всіх бажаючих на перегляд та обговорення фільмів та анімаційного кіно.

21 Лист 2019
Вивчаємо історію граючи

Дніпровська Центральна міська бібліотека та публічний HUB «Світ науки» запрошують вчителів історії, керівників історичних та національно-патріотичних гуртків та об’єднань школярів, вихователів, студентів на лекцію на тематичну лекцію: «Вивчаємо історію граючи: традиційні ігри різних народів, що населяли наш край з часів енеоліту до Київської Русі».

19 Лист 2019
Правова громадська приймальня

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки від фахівців відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

17 Лист 2019
Романсіада

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошують всіх бажаючих на літературно-музичну програму.

Композитори, музиканти, співаки Дніпра виконають романси та ліричні пісні і мелодії для слухачів літературно-мистецької вітальні.