Хроніка

Розділ: Анонс
27 Лист 2017
Майдан. Таємні файли

27 листопада 2017 року о 15:00, в Центральної міської бібліотеки відомі українські письменники та видавці Брати Капранови презентують новий роман «Майдан. Таємні файли». 

26 Лист 2017
Історичний лекторій в Центральній міській бібліотеці

В Дніпровській Центральній міській бібліотеці за ініціативи ГО «Інститут соціального проектування» розпочинає свою роботу безкоштовний, просвітницький історичний лекторій «Український шлях довжиною вісім століть. Набуття свободи».

25 Лист 2017
CZŁOWIEK Z ŻELAZA

Дніпровська центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд та обговорення польського фільму «CZŁOWIEK Z ŻELAZA».

25 Лист 2017
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших.

24 Лист 2017
Дмитро Скоробогатов: видатний архітектор старого Катеринослава

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на лекторій "Цікаве про рідний край". 

23 Лист 2017
Голодомор: чорна сповідь України

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ до дня пам’яті жертв голодомору «Пам’ять крізь біль».

22 Лист 2017
Презентація збірки Дмитра Бондаренка «Гроші»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на презентацію збірки оповідань «Гроші» від дніпровського письменника Дмитра Бондаренка.

22 Лист 2017
Чарівний світ німецьких казок

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературний квест для підлітків «Чарівний світ німецьких казок» в рамках тижнів Німеччини в Україні.

21 Лист 2017
Революція гідності. Як це було

Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ до Дня гідності та свободи «Революція гідності. Як це було».

19 Лист 2017
Українська вокальна музика

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на літературно-музичну програму "Українська вокальна музика".