Хроніка

Розділ: Анонс
29 Квіт 2018
Вечір ваших поетичних талантів

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на вечір ваших поетичних талантів.

 

29 Квіт 2018
Інструментальний романс

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на літературно-музичну програму  «Інструментальний романс»

 

29 Квіт 2018
Чому відбуваються революції і яка їхня ціна?

Центральна міська бібліотека та ГО «ІнСоц» запрошують всіх бажаючих відвідати правовий лекторій «Хто вигадав державу і як з нею жити сьогодні?». Лекція №2 цього циклу має назву: «Як сформувались інститути, в яких ми живемо: або чому відбуваються революції і яка їхня ціна?»

29 Квіт 2018
Петро Ілліч Чайковськовський

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на лекцію-візуалізацію Історія геніального композитора «Петро Ілліч Чайковськовський»

29 Квіт 2018
«Весь мир театр, а люди в нем актеры...»

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на парад прем’єр дніпровських композиторів та поетів.

29 Квіт 2018
Бажання - двигун існування

Дніпровська Центральна міська запрошує усіх бажаючих на майстер-клас «Бажання - двигун існування» від психолога, психотерапевта Андрія Шеніна.

28 Квіт 2018
Sara

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на перегляд та обговорення фільму польською мовою «Sara»

28 Квіт 2018
«А эхо шагов переходит в звучание строк...»

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Регіональна спілка письменників Придніпров’я запрошують всіх бажаючих на літературно-музичну програму «А эхо шагов переходит в звучание строк...».

28 Квіт 2018
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч за інтересами, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

27 Квіт 2018
Перші книги Катеринослава

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на лекцію «Перші книги Катеринослава» до 225-річчя першої друкарні та першого видання у нашому місті.