Хроніка

Розділ: Анонс
22 Груд 2018
«12 dni do Swiat»

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної міської бібліотеки запрошує на зустріч кіноклубу "Kino polskie".

22 Груд 2018
Пора чудес прийшла в твій дім

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує молодих та талановитих на майстер-клас з виготовлення символу нового року-2019 від Олени Азіатцевої.

21 Груд 2018
«Будем жить!»

Дніпровська Центральна міська бібліотека, в рамах Клубу корисного кіно, запрошує всіх охочих на перегляд та обговорення документального фільму про життя і творчість українського актора та кінорежисера Леоніда Бикова.

21 Груд 2018
Англійський клуб та його театр в Катеринославі

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію "Англійський клуб та його театр в Катеринославі" до 180-річчя з часу заснування.

21 Груд 2018
Декупаж

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих відвідати майстер-клас з декупажу.

Майстриня Антоніна Куманьова поділиться із охочими секретами створення витворів мистецтва за допомогою техніки декупаж.

21 Груд 2018
Вінок безсмертності

Дніпровська центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на огляд літератури від Олени Петренко, присвячений 220-річчю від дня народження польського та білоруського поета Адама Міцкевича.

20 Груд 2018
Музика і театр: вчора, сьогодні, завтра

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Асоціація композиторів Дніпра запрошуть усіх бажаючих на літературно-музичну програму «Музика і театр: вчора, сьогодні, завтра».

20 Груд 2018
Сніданок у Тіффані

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на перегляд фільму за романом Трумена Капоте «Сніданок у Тіффані».

20 Груд 2018
Ефективні та безпечні ліки: критерії вибору

20 грудня в Центральній бібліотеці Дніпра відбудеться чергове засідання Публічного HUB "Світ науки".

19 Груд 2018
З журбою радість обнялась…

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ "З журбою радість обнялась…" до 140-річчя від Дня народження українського поета Олександра Олеся.