Хроніка

Розділ: Бібліотека дякує
02 Січ 2020
Code Club UA Dnipro

Дніпровська Центральна міська бібліотека дякує нашим постійним партнерам Code Club UA Dnipro.

28 Груд 2019
Компанії Work.ua та Dnipro Career Hub

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки компанії Work.ua та Dnipro Career Hub за чудові подарунки, які потраплять до фонду бібліотеки.

28 Груд 2019
Наталі Родівіліній

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки поетесі Наталі Родівіліній за 25 екземплярів чудової книги для дітей: «Кто дорогу к тучке знает» подарованих до фонду бібліотеки.

26 Груд 2019
Юридичній компанії «Правое дело»

Центральна міська бібліотека Дніпра висловлює подяку Юридичній компанії «Правое дело» за несподіваний і приємний дарунок.

26 Груд 2019
Українському інституту національної пам'яті і особисто Ігорю Кочергіну

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Українському інституту національної пам'яті і особисто Ігорю Кочергіну за чудові книги, подаровані до фонду бібліотеки.

26 Груд 2019
Миколі Чабану

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Миколі Чабану за чудові подарунки, які потраплять до фонду бібліотеки.

26 Груд 2019
Раді адвокатів Дніпропетровської області

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Раді адвокатів Дніпропетровської області за чудову книгу, подаровану до фонду бібліотеки.

12 Груд 2019
Бібліотеці Гете-Інституту в Києві

Бібліотека Гете-Інституту в Києві надіслала для наших читачів неймовірні книги, медіа, підручники і багато цікавого. Вже дуже скоро ці книги стануть доступними для читачів!

07 Груд 2019
Видавничому дому «Антиквар»

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки видавничому дому «Антиквар» за чудові подарунки, які потраплять до фонду бібліотеки.

15 Лист 2019
Інні Ільїній

Щира вдячність від читачів Дніпровської Центральної бібліотеки Інні Ільїній за чудову книгу «Дети&гаджеты» подаровану до фонду бібліотеки в декількох екземплярах.

Інна Ільїна – тренер з гаджетограмотності, педагог, коуч онлайн-школи Інсайт, автор проекту Креасвіт – креативне батьківство.