З 15 грудня 2018 р. по 31 березня 2019 р. проводиться Другий Всеукраїнський літературний конкурс прозових україномовних видань «Dnipro-Book-Fest-2019». Метою Конкурсу є популяризація сучасних українських авторів та прозових україномовних видань у м. Дніпро та регіоні, презентація авторської концепції сучасних українських письменників та дизайнерів книжкових обкладинок, залучення населення до читання українських книг, знайомство авторів України з регіоном Придніпров’я.
До участі у конкурсі запрошуються автори, які мають у своєму доробку прозові україномовні видання, що відповідають умовам конкурсу. 
Конкурсанти мають змогу спробувати сили в чотирьох номінаціях: дитяча література (проза), прозові твори (романи, повісті), книга-переклад творів світової літератури українською мовою (проза), кращий дизайн книжкової обкладинки.

До 31 березня 2019 р. конкурсанти мають надіслати один примірник видання на поштову адресу, зазначену в умовах конкурсу; заявку і ПДФ-файл тексту книги на електронну адресу зазначену в умовах конкурсу.   

Видання конкурсантів будуть оприлюднені на виставці «Dnipro-Book-Fest» в Дніпровській Центральній міській бібліотеці.

Ініціатором та організатором конкурсу є БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «UKRAINIAN MODERN ART LAB»» (Україна, м. Дніпро) та ДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА.

Для оцінки надісланих на конкурс робіт створено Журі, до складу якого увійшли літературні критики, письменники, журналісти, діячі мистецтв, представники організаторів конкурсу та громадських організацій.

Церемонія нагородження переможців Конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST» відбудеться 31 травня 2019 р. 

Координатори проекту:

Ольга Рєпіна – літературний та арт-критик, прозаїк, психолог, член НСЖУ, член НСПУ.
Наталя Шелест - заступник директора Дніпровської Центральної міської бібліотеки
Олена Петренко, завідувач відділу художньої літератури Дніпровської Центральної міської бібліотеки

Контакти:
телефон (056) 745-05-57
е-mail: dnіprоbookfest@gmail.com

DNIPRO-BOOK-FEST -2019

ІСТОРІЯ КОНКУРСУ: «DNIPRO-BOOK-FEST -2018»