Допрем'єрний показ

В суботу в БУД в рамках Фестивалю патріотичного кіно "Наша земля" відбувся допрем'єрний показ і обговорення з авторами документальної стрічки з серії "Людські мости", яка має назву "Захищати та жити". Автори присвятили її нашим Українським Захисникам і кризовим психологам.

Перейти
ПерейтиДокументальний фільм про Маріуполь

  • by
  • 39

У центральній бібліотеці прошов перегляд документального фільму «Фортеця. Маріуполь. Орест» в рамках фестивалю «Мандрівний Dokudays.ua»

Перейти
ПерейтиФотосесія у книжковій атмосфері

Фотосесія у книжковій атмосфері… Авжеж, залюбки! У Центральній міській бібліотеці знайдеться місце і справа для кожного. Молоді фотографи та моделі нашого міста 26 листопада зібрались на невеличку зустріч, аби відточити навички у фотомистецтві. Більше практики та менше теорії!

Перейти
ПерейтиГолодний 33-й рік

Щороку, у четверту суботу листопада в Україні вшановується пам'ять жертв Голодомору!

В стінах нашої бібліотеки відбувся пам'ятний вечір "Голодний 33-й рік", в ході якого поговорили про Голодомор та його страшні наслідки, послухали спогади свідків того страшного злочину, побачили, як мистецтво намагалось розповісти світові про страшну трагедію на Україні.

Перейти
ПерейтиСічеславська говірка: зберегти не можна забути

Є такий відомий вислів: "Мова - генетичний код нації". А для українців, сьогодні, дуже важливо зберегти свою мову, культуру, традиції та свободу!

Отож, з цієї нагоди, в суботу прослухали лекцію історика, краєзнавця і журналіста Миколи Чабана на тему "Січеславська говірка: зберегти не можна забути". В ході лекції почули про особливості діалектів та мовлення на тодішній Січеславщині.

Перейти
ПерейтиТворча родина міста

У Центральній міській бібліотеці відбулось відкриття виставки творчої родини архітекторів Клопко.

Георгій Клопко - видатний дніпровський архітектор, митець. Його справу й досі продовжують його дружина, донька та онуки.

Перейти
ПерейтиМайстер-клас від рестораторки Олени Булах

Попри тривоги та відсутність світла - майстер-клас від рестораторки Олени Булах відбувся, у затишній атмосфері бібліотеки, відвідувачів почастували смаколиками та розповіли про секретні інгредієнти гарбузово-яблучного тандему

Перейти
ПерейтиЗустріч з письменницею Ксенією Фукс

Шалені емоції, щирі обійми та відверта розмова - саме такою запам’ятається дніпрянам зустріч з письменницею Ксенією Фукс. Ксенія розповіла про свій творчий шлях, особисте життя та трохи поділилася планами на майбутнє. Письменниця з Німеччини, яка допомагає українцям в Україні і мріє про повернення додому! 

Перейти
ПерейтиЩастя - дитині, миру - країні!

19 листопада у Центральній міській бібліотеці відбувся захід "Щастя - дитині, миру - країні!", протягом якого юні учасники ознайомились зі своїми правами у формі гри. Було стільки цікавих відкриттів! Ну а джерелом цих знань завжди можуть стати книжки.

Перейти
ПерейтиКонцерт на біс від запорізьких скрипалів

Концерт на біс від запорізьких скрипалів, лауреатів міжнародних конкурсів: Костянтина Івасенка, Олександра Володіна, Костянтина Цацина, Володимира Галіченка знову зібрав чисельну аудиторію у Центральній міській бібліотеці. Бо мелодія скрипки зачаровує і відволікає від всього буденного. А бібліотека знову дивує і захоплює! Завітайте знов!

Перейти
Перейти