Я навчаюсь

В колі друзів і навчатися легко. Тому проєкт "Я навчаюсь" з задоволенням допоможе вашій дитині підготуватись до школи  з посмішкою. Давайте навчатися разом . 

Перейти
ПерейтиШтурм-Тополя

Вихованці Дитячо-юнацького центру  "Штурм" з нагоди ювілею закладу отримали запрошення на екскурсію до бібліотеки. 
Тож, сьогодні до нас першим завітав підрозділ "Штурм-Тополя".

Перейти
Перейтистудія Lib

Друзі, сьогодні в ізостудії "Lib" панувала казкова атмосфера. Наші маленькі художники малювали персонажів сучасних українських казок. Навіть в укритті панувала казка та гарний настрій малечі.

Перейти
ПерейтиПсихологія спілкування

Цікаво та пізнавально промайнула сьогоднішня зустріч з психологом. Оксаною Дон на тему "Життя без конфлікту і психологія спілкування". 
Проведені ситуативні вправи допомогли кожному краще розуміти, як взаємодіяти з оточуючими людьми, як виявляти та уникати конфліктні ситуації. 

Перейти
ПерейтиАкварель

У весняно теплий день, співробітники Бібліотека на  Західному  провели захоплюючий майстер-клас "Мокра акварель" для молодших школярів.  

Акварель - це чарівний вид живопису, де картини виникають на папері завдяки водорозчинним фарбам.

Перейти
Перейтистудія Lib

Любі читачі, вчора в студії "Lib" продовжилася тема соняшників. Дітки створили чудовий букет квітів сонця на честь наших волонтерів. Вони дізналися багато нового про простих людей, що рятують життя іншим у гарячих точках, відкривають збіри та багато іншого на користь вільної України. Приходьте до нас, давайте вчитися малювати разом!

Перейти
ПерейтиСтильна сумочка

Де взяти стильну сумочку для свого планшету? Це до нас. "Творча майстерня Mrs.Ann" провела майстерклас з пошиття неповторної, фешенебільної, елегантної прикраси. Ліза в захваті в неї все вийшло.

Перейти
ПерейтиПроМова

Вкотре повітряні тривоги не змогли стати на заваді нашим зустрічам розмовного клубу "ПроМова"! Сьогодні ми обговорювали цікаві теми, покращували нашу українську та насолоджувалися спілкуванням. 
Приходьте до нас наступної суботи о 12:00 і приєднуйтесь до цієї захоплюючої подорожі у світ мови! 

Перейти
ПерейтиМаксим Бородін

В Дніпровській міській бібліотеці, відбулася захоплююча презентація двох книг Максима Бородіна - "Курс поводження з вибухонебезпечними предметами" та "Різниця поміж життям та смертю на прикладі кількох людей, пов'язаних один з одним лише певним набором речей, зібраних у кишенях".

Перейти
ПерейтиЯ навчаюсь

Як цікаво навчати малечу. Розповідати щось жваве і смішне, наводити приклади. Наш дитячий проєкт "Я навчаюсь" залюбки допоможе вашій дитині підготуватись до школи.
Приходьте, з нами навчатися легко.

Перейти
Перейти