Дякуємо за дарунки

Що таке щастя? Здається питання риторичне... але ми сьогодні щасливі. Бо отримали неймовірний подарунок від видавництва "Наша Ідеа". Нові, круті, цікавенні  книжки- манґа і не тільки! Їх аромат неможливо передати.Вони  щойно з типографії: "М-м-м-м..." Цікаво? Приходьте погортати. Вони вже зовсім скоро будуть доступні

Перейти
ПерейтиЕкскурсія Бібліотекою Українскої Діаспори імені Джона Маккейна

Провели екскурсію Бібліотекою Українскої Діаспори імені Джона Маккейна для курсантів 3 курсу Дніпровського державного університету внутрішніх справ (ДДУВС). Розповіли цікаву історію створення нашої бібліотеки, показали невеличкий відеофільм про фундатора - Володимира "Мірка" Пилишенка, ознайомили з нашим унікальним фондом.

Перейти
ПерейтиТворча майстерня Mrs. Ann

Сьогодні субота, а це означає що ми в творчій майстерні Mrs. Ann провели ще один цікавий майстер-клас "Вирушаємо в політ".
Ми навчилися робити чудові літаки з фанери та пінопласту. 
Всі в захваті від результату. 
Чекаємо на нові  зустрічі
 

Перейти
ПерейтиГармонія на клавішах фортепіано

Коли ти віртуоз, то тобі підкоряться будь-які вершини! 18 березня студенти Дніпровської академії ім. М.Глінки створювали гармонію на клавішах фортепіано, до речі, цей інструмент саме у цих учасників концерту вивчається як неосновний. Тому та музика, що досягла вух слухачів у повній залі, була вдвічі пропущена крізь серце. 

Перейти
ПерейтиПеремога у конкурсі серед публічних бібліотек

Нещодавно наша команда приймала участь і отримала перемогу в Обласному творчому конкурсі серед публічних бібліотек Дніпропетровської області та її читачів "Жіноча постать, яка вплинула на твоє життя". Ми дуже  вдячні  організаторам  за такі необхідні та приємні подарунки. Попереду ще дуже багато цікавого! З нами не буває сумно. Приходьте! 

Перейти
ПерейтиСуботня творча майстерня Mrs. Ann

В творчій майстерні Mrs. Ann спеціалістами бібліотеки на Повітрофлотській був проведений майстер клас "Виготовлення квітів з фоамірану та кольорового паперу"  для дітей.

Учасникам заходу були запропоновані: цікаві творчі ідеї для поробок своїми руками, вікторина "Загадки весни" та весела руханка, ну і як же без солодких сюрпризів.

Перейти
ПерейтиПодарунок від Української Бібліотеки імені Симона Петлюри

Нещодавно отримали дуже цінний подарунок з Парижу від Української Бібліотеки імені Симона Петлюри! 11 книжок із унікального фонду бібліотеки, в яких подано життєвий шлях, активну національно-політичну та військову діяльність Голови Директорії і Головного Отамана Війська УНР Симона Петлюри. Ми дуже вдячні пані Ярославі Йосипишин  за такий кропіткий труд та шикарний подарунок! 

Перейти
ПерейтиДень народження Тараса Шевченка

9 березня світ відзначає, День народження Тараса Шевченка, людини, яка є національним героєм і своєрідним символом України. 
Літературна спадщина Кобзаря вважається основою сучасної української літератури та багато в чому літературної української мови. Сьогодні в стінах бібліотеки відбулася Шевченкіада. Майже на кожному поверсі лунали вірші великого поета.

Перейти
ПерейтиПодарунки в рамках акції «Ураїнським дітям - українську книгу»

Ніщо так не підіймає настрій, як ранок, що починається з подарунків. Сьогодні , в рамках акції «Ураїнським дітям - українську книгу» , Національна спілка журналістів України подарувала нам понад 200 примірників нових книжок. Сучасна література для дітей і дорослих,щойно з типографії, вже у нас в бібліотеці

Перейти
ПерейтиЦікавий день у бібліотеці

У центральній бібліотеці пройшов майстер-клас з мотання ляльки-мотанки. Захід присвячено висвітленню історії виникнення та традиції виготовлення родинного оберегу. 

Перейти
Перейти