Ігротека DniproGame

Маєте вільний час? Тоді завітайте до бібліотеки пограти в настільні ігри. Тут їх безліч для усіх і на будь-який смак!

Проєкт "Ігротека "DniproGame" реалізується за підтримки БО БФ ГЛОБА22 Globa22,  що є опорним центром БО Українська освітня платформа  за фінансування DanChurchAid .

Телефон для попередньої реєстрації: +380938603051

Перейти
ПерейтиМалювання на асфальті

Співробітники Бібліотеки на Криворізькій  разом з юними художниками  до Дня малювання на асфальті,  створили справжнє мистецтво просто на вулиці! 

Вони відобразили свої найяскравіші емоції, найсміливіші бажання та улюблені образи, які заслуговують на увагу.

Перейти
ПерейтиЄдині

На яку пісню схожі зустрічі розмовного клубу #Єдині? Звісно, на хіт Світлани Тарабарової "Мені так добре з тобою"! Тому ні спека, ні тривоги, ні повсякденні справи не стануть на заваді учасникам і нашій солов'їній мові! 

Встигли поспілкуватись про Конституції Пилипа Орлика та УНР, життєвий шлях Гемінґвея та помандрувати найзагадковішими куточками Європи з грою "Чудеса світу". 

Хочемо ще! І вас запрошуємо щосереди о 16.00 та щосуботи об 11.00!

Перейти
ПерейтиТеатр-терапія

У п'ятницю відбулося перше заняття нашої театральної студії як арт-терапія. 
Заняття в театральних студіях сприяють саме подоланню стресу, особистісних бар'єрів спілкування, формуванню комунікативних навичок. 

Перейти
ПерейтиПетриківський розпис

Сьогодні майстриня Вікторія провела неймовірно творче та розслаблююче заняття з Петриківського розпису! 
Спочатку всі  вивчили два базові мазки - "зернятко" та "горішок". Це неперевершені елементи Петриківського орнаменту, які надають розпису особливої грації та витонченості.

 

Перейти
ПерейтиВід бароко до сьогодення

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці справді особливий культурний захід - концерт "Від бароко до сьогодення" за участю оперної співачки Аліни Ворох та її доньки, піаністки Аліси-Марії Ворох (Одеса).
Ці дві обдаровані жінки зачарували своїми виступами всіх присутніх. В програмі концерту звучали різні пісні: українські, авторські, стародавні і сучасні, народні і класичні. Артистки виконували твори акапельно, під гітару та фортепіано, демонструючи віртуозність і неперевершену майстерність.

Перейти
ПерейтиНейрографіка

Сьогодні ми знову занурюємося в чарівний світ нейрографіки!

І розпочали з захоплюючої гри "нейрокартинки", де кожен обрав собі фантастичне звірятко, яке відображає його внутрішній світ. 

Кожна дитина має мрії та бажання, які хочеться як найскоріше здійснити! І саме про це ми поговорили з кваліфікованою психологинею Юлією.  

Перейти
ПерейтиІгротека DniproGame

Грати в настолки в нашій "Ігротеці DniproGame" – це справжній вибух емоцій та незабутні пригоди! Тут завжди весело, цікаво і драйвово.  Приєднуйтесь до нас, знайдіть нових друзів і насолоджуйтесь улюбленими іграми! 

Проєкт "Ігротека "DniproGame" реалізується за підтримки БО БФ ГЛОБА22 Globa22, що є опорним центром БО Українська освітня платформа  за фінансування DanChurchAid.

Перейти
ПерейтиГлинотерапія

Сьогодні, на нашому занятті, ми мали чудову можливість зануритися у світ розслаблюючої глинотерапії. 

Майстриня Лілія показала дітям, як правильно розім'яти шмат глини та підготувати заготовку для майбутнього виробу. А далі розпочалося найцікавіше - діти власноруч формували свої чашечки та працювали з декором.

Перейти
ПерейтиМереживо барв

Неповторне "Мереживо барв" від талановитої майстрині Вікторії Тимошенко.
В Центральній міській бібліотеці відкрилась яскрава експозиція робіт з Петриківського розпису. 
Виставка триватиме з 1 по 14 липня. Не пропустіть нагоду познайомитись з унікальною творчістю Вікторії Тимошенко.

Перейти
Перейти