Центральна міська бібліотека  оголошує відеоконкурс «#modern_library».

Конкурс триває з 6 квітня по 30 листопада 2015 року.

Відеоролик повинен бути присвячений Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці (вул. Леніна, 23) або бібліотекам-філіалам (library.dp.ua/filials.php).

Мета конкурсу: привернути увагу громади до бібліотек, реклама бібліотечних послуг, та зміна сприйняття бібліотек у суспільстві, а також заохочення читачів до використання новітніх інформаційних технологій.

Для оцінки надісланих на конкурс робіт створюється професійне журі.

Переможець конкурсу отримає диплом та цінний подарунок. Кращі конкурсні роботи будуть використані в якості реклами бібліотек та бібліотечних послуг.

УМОВИ КОНКУРСУ

Учасник має подати на конкурс відео, що висвітлює бібліотечні послуги, які сприяють покращенню якості життя громади і розвитку бібліотеки.

Щоб додати відео на Конкурс, необхідно увійти зі своєї сторінки соціальної мережі «ВКонтакті» на сторінку Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки, підписатися на сторінку vk.com/biblioteka1946 (додати у друзі), та в приватному повідомлені прикріпити відеоролик (не більше 2,5 хвилин) у вигляді документу. Додатково у повідомленні зазначити П.І.Б. автора, дату народження, місце роботи/навчання, посаду, навчальний заклад, місце проживання, контактні телефони, e-mail. Необхідно вказати назву конкурсної роботи.

Координатор проекту: Олександр Ошега,

тел.: (056) 740-38-76,

е-mail: 91alexandr@gmail.com